0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Egypt
Premier League
Future FC
۱
۲
Al Ahly Cairo
inprogress
۲۱:۳۰
Europe
EURO Qualification Women
Sweden (W)
۰
۰
England (W)
Finished
۲۰:۳۰
Ireland (W)
۳
۱
France (W)
Finished
۲۰:۳۰
Montenegro (W)
۲
۳
Greece (W)
Finished
۲۰:۳۰
Northern Ireland (W)
۲
۰
Bosnia and Herzegovina (W)
Finished
۲۰:۳۰
Italy (W)
۴
۰
Finland (W)
Finished
۲۰:۳۰
Estonia (W)
۱
۱
Luxembourg (W)
Finished
۲۰:۳۰
Latvia (W)
۲
۱
Moldova (W)
Finished
۲۰:۳۰
Bulgaria (W)
۰
۰
Kazakhstan (W)
Finished
۲۰:۳۰
Scotland (W)
۱
۰
Serbia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Lithuania (W)
۰
۱
Georgia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Poland (W)
۰
۱
Iceland (W)
Finished
۲۰:۳۰
Hungary (W)
۱
۴
Turkey (W)
Finished
۲۰:۳۰
Germany (W)
۴
۰
Austria (W)
Finished
۲۰:۳۰
Ukraine (W)
۲
۰
Croatia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Denmark (W)
۲
۰
Czech Republic (W)
Finished
۲۰:۳۰
Israel (W)
۲
۲
Slovakia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Spain (W)
۲
۰
Belgium (W)
Finished
۲۰:۳۰
Andorra (W)
۰
۴
Faroe Islands (W)
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia (W)
۴
۰
North Macedonia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Portugal (W)
۳
۱
Malta (W)
Finished
۲۰:۳۰
Wales (W)
۲
۰
Kosovo (W)
Finished
۲۰:۳۰
Romania (W)
۳
۱
Armenia (W)
Finished
۲۰:۳۰
Belarus (W)
۵
۰
Cyprus (W)
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland (W)
۳
۰
Azerbaijan (W)
Finished
۲۰:۳۰
Norway (W)
۱
۱
Netherlands (W)
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie B
Santos FC Sao Paulo
۲
۰
Ituano SP
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
Primera A
Boyaca Chico
۰
۱
Once Caldas
Finished
۰۴:۴۵
Argentina
Primera B Metropolitana
Colegiales
۱
۰
CD UAI Urquiza
Finished
۰۳:۴۰
CA Fenix
۰
۰
Villa Dalmine
inprogress
۲۱:۳۰
Europe
EURO U19 Group B
France U19
۲
۱
Turkey U19
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark U19
۱
۲
Spain U19
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Copa Paulista
XV de Jau
۱
۰
Mirassol FC B
Finished
۰۱:۳۰
Xv De Novembro De Jau SP
۱
۰
Mirassol FC B
Finished
۰۱:۳۰
Uruguay
Segunda Division
CA Rentistas
۲
۱
Colon FC
Finished
۰۱:۳۰
World
Friendly Club Matches
FK Qarabag
۱
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۴:۳۰
LASK Linz
۰
۰
Puskas FC Academy
Finished
۱۷:۳۰
FC Copenhagen
۳
۲
SonderjyskE
Finished
۱۵:۳۰
Luton Town
۱
۰
FC Rukh Lviv
Finished
۱۶:۳۰
FC Porto
۴
۰
Al Arabi
Finished
۲۰:۳۰
FC Carl Zeiss Jena
۲
۱
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۶:۳۰
SV 1916 Sandhausen
۲
۱
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۹:۰۰
FC Energie Cottbus
۲
۲
Hertha BSC Berlin
Finished
۲۰:۰۰
Scarborough Athletic
۱
۰
Hartlepool United
inprogress
۲۲:۱۵
Chesham United FC
۰
۲
Barnet
inprogress
۲۲:۱۵
Armadale
۲
۴
Perth Glory NPL
Finished
۱۴:۳۰
Hellerup IK
۰
۰
BK Avarta
Finished
۱۹:۳۰
Wealdstone FC
۰
۲
Notts County
inprogress
۲۲:۰۰
Yeovil Town
۰
۳
Bristol Rovers
Finished
۲۱:۳۰
Worksop Town FC
۰
۰
Buxton
inprogress
۲۲:۰۰
FV Engers 07
۳
۳
VfB Linz
Finished
۲۱:۰۰
Billericay Town FC
۱
۰
Chelmsford City
inprogress
۲۲:۱۵
Ilzer SV
۲
۰
SC Gleisdorf
Finished
۲۰:۳۰
Aberystwyth Town FC
۰
۰
Briton Ferry Athletic FC
inprogress
۲۲:۰۰
Gainsborough Trinity
۳
۳
Scunthorpe United
inprogress
۲۲:۰۰
SC Retz
۳
۱
TWL Elektra
Finished
۲۰:۰۰
NK Varazdin
۱
۰
ND Ilirija
Finished
۱۸:۳۰
Bnei-Yehuda Tel-Aviv
۲
۲
Hapoel Ramat Gan
Finished
۰۹:۳۰
Hungerford Town
۰
۲
Hampton & Richmond Borough
inprogress
۲۲:۱۵
Welling United
۰
۱
Leyton Orient
inprogress
۲۲:۱۵
SV Todesfelde
۲
۰
TUS Dassendorf
Finished
۲۰:۳۰
Warrington Rylands
۱
۱
Oldham Athletic
inprogress
۲۲:۰۰
SV Haitzendorf
۱
۶
Kremser SC
Finished
۲۰:۳۰
Canvey Island FC
۱
۲
Southend United
inprogress
۲۲:۰۰
Boston United FC
۰
۱
Grimsby Town
inprogress
۲۲:۰۰
Alfreton Town FC
۱
۱
Chesterfield
inprogress
۲۲:۱۵
Southport FC
۱
۱
Preston North End FC
inprogress
۲۲:۰۰
Barwell FC
۰
۱
Belper Town
inprogress
۲۲:۱۵
FC Karbach
۱
۱
SG Andernach
Finished
۲۰:۳۰
Tonbridge Angels FC
۱
۰
Bromley
inprogress
۲۲:۱۵
SC Bad Sauerbrunn
۴
۱
SC Ortmann
Finished
۲۰:۳۰
SV Kraig
۳
۴
ASK Klagenfurt II
Finished
۲۰:۰۰
Cardiff City FC
۵
۰
Penybont
inprogress
۲۲:۰۰
Hanwell Town
۰
۰
Maidenhead United
inprogress
۲۲:۱۵
Lewes FC
۰
۱
Crawley Town
inprogress
۲۲:۱۵
Tamworth FC
۱
۰
Harborough Town
inprogress
۲۲:۱۵
Swansea University
۱
۲
Llanelli AFC
Finished
۲۱:۳۰
St Ives Town
۰
۱
Peterborough United
inprogress
۲۲:۱۵
Cray Valley Paper Mills
۰
۲
Ebbsfleet United FC
inprogress
۲۲:۱۵
OFI FC
۰
۳
SK Beveren
Finished
۲۰:۰۰
Lisburn Distillery
۱
۱
Ballyclare
inprogress
۲۲:۰۰
Eastbourne Borough FC
۲
۱
Whitehawk
inprogress
۲۲:۱۵
Stafford Rangers
۱
۴
Crewe Alexandra
inprogress
۲۲:۰۰
AFC Hornchurch
۰
۲
Sutton United FC
inprogress
۲۲:۱۵
Bracknell Town F.C.
۱
۱
Westfields
inprogress
۲۲:۱۵
SC Peckeloh
۱
۴
SC Wiedenbruck
Finished
۲۰:۰۰
RW Walldorf
۳
۰
FC 1906 Erlensee
Finished
۲۱:۳۰
Bangor 1876
۶
۰
Menai Bridge Tigers
inprogress
۲۲:۰۰
Marchfeld Donauauen
۴
۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
Finished
۲۰:۰۰
SSV Markranstadt
۰
۹
1.FC Magdeburg
Finished
۲۰:۰۰
Leiston Football Club
۰
۱
Braintree Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Gresley Rovers FC
۰
۰
Shepshed Dynamo
inprogress
۲۲:۱۵
Klingenbach
۰
۳
Favoritner AC
Finished
۲۰:۳۰
Felixstowe & Walton United FC
۰
۲
Needham Market
inprogress
۲۲:۱۵
Maidstone Utd
۲
۰
Ramsgate FC
inprogress
۲۲:۱۵
Rushall Olympic
۲
۰
Sutton Coldfield Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Tranent Juniors
۲
۰
Dunbar United FC
inprogress
۲۲:۰۰
Newry City
۰
۱
Loughgall
inprogress
۲۲:۰۰
Pontypridd Town
۰
۲
Newport County FC
inprogress
۲۲:۰۰
Hanworth Villa
۰
۳
Aldershot Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Dinamo Stavropol
۱
۳
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۱۷:۳۰
Pontypridd Town
۰
۰
Newport City FC
Finished
۲۲:۰۰
Europe
UEFA Champions League Qualification
Shamrock Rovers FC
۲
۰
Vikingur Reykjavik
inprogress
۲۲:۳۰
FK Decic Tuzi
۰
۱
The New Saints FC
inprogress
۲۲:۳۰
FCSB
۴
۰
SS Virtus
Finished
۲۱:۰۰
NK Celje
۲
۱
Flora Tallinn
Finished
۲۰:۳۰
KF Ballkani
۱
۳
UE Santa Coloma
Finished
۱۸:۰۰
Lincoln FC
۱
۱
Hamrun Spartans FC
Finished
۱۹:۳۰
Pyunik Yerevan
۰
۱
Dinamo Minsk
Finished
۱۹:۳۰
HJK Helsinki
۱
۱
FK Panevezys
Finished
۱۹:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
3 de Febrero
۲
۱
Fernando de la Mora
Finished
۰۰:۳۰
Australia
Victoria Dockerty Cup
South Melbourne FC
۱
۰
Hume City
Finished
۱۳:۰۰
Oakleigh Cannons
۱
۰
FC Melbourne Serbia
Finished
۱۳:۳۰
Malawi
Super League
Bangwe All Star
۰
۰
Mighty Tigers
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A3 Women
Vitoria BA (W)
۲
۰
Paysandu SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
EC Vitoria Salvador (W)
۲
۱
Paysandu SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Bonnyrigg White Eagles U20
۱
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۱:۳۰
Sutherland Sharks U20
۰
۴
Sydney United 58 U20
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Villa Dalmine Reserves
۱
۰
Sportivo Italiano Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo Armenio Reserves
۰
۱
CA Colegiales Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Defensores de Cambaceres Reserves
۳
۱
General Lamadrid Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Deportivo Paraguayo Reserves
۲
۰
Central Espanol Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Victoriano Arenas Reserves
۰
۰
Deportivo Muniz Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
CA Ituzaingo Reserves
۰
۰
CA Claypole Reserves
Finished
۲۰:۳۰
CA Fenix Pilar Reserves
۳
۰
San Martin Burzaco Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Berazategui Reserves
۰
۲
Yupanqui Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
El Porvenir Reserves
۱
۴
Real Pilar Reserves
Finished
۲۰:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Hawkesbury City SC
۱
۱
Fraser Park
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۵
Inter Lions FC
Finished
۱۳:۳۰
Sydney University SFC
۳
۰
Gladesville Ryde Magic
Finished
۱۳:۳۰
Chile
Segunda Division
Deportes Rengo
۰
۱
Deportes Linares
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
NPL Queensland
Gold Coast United
۲
۱
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۳:۰۰
Malaysia
MFL Cup U23
Sri Pahang U23
۱
۰
Negeri Sembilan U23
Finished
۱۲:۳۰
Johor Darul Takzim II U23
۳
۰
Polis Di-Raja Malaysia U23 (PDRM)
Finished
۱۵:۴۵
Perak II
۲
۲
Terengganu II U23
Finished
۱۲:۴۵
Africa
CECAFA Club Cup
AS Ali Sabieh (ASAS)
۰
۱
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
Al-Hilal Omdurman
۲
۰
Gor Mahia
Finished
۱۶:۳۰
China
FA Cup
Chengdu Rongcheng FC
۲
۰
Nantong Zhiyun
Finished
۱۵:۰۵
Mexico
U23 League
Puebla U23
۱
۰
Club Leon U23
Finished
۱۸:۳۰
Atlas U23
۳
۰
Santos Laguna U23
Finished
۱۸:۳۰
Queretaro U23
۱
۱
Chivas Guadalajara U23
Finished
۱۸:۳۰
Pachuca U23
۱
۰
Atletico San Luis U23
Finished
۱۹:۰۰
Cruz Azul U23
۲
۰
Club Tijuana U23
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Newells Old Boys Reserves
۲
۰
Union Santa Fe Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۲
۰
Barracas Central Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Tigre Reserves
۱
۰
CA Huracan Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Defensa y Justicia Reserves
۱
۲
Godoy Cruz Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Zamora FC
-
-
Club Deportivo Internacional de Barinas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chile
Primera B
Barnechea
۳
۱
CD Santa Cruz
inprogress
۲۲:۳۰
Rangers de Talca
۱
۲
Magallanes
inprogress
۲۲:۳۰
Scotland
League Cup
Cove Rangers
۰
۲
Spartans FC
inprogress
۲۲:۱۵
Elgin City
۰
۱
Kelty Hearts
inprogress
۲۲:۱۵
Queen of the South
۱
۰
Dumbarton
inprogress
۲۲:۱۵
Ayr United
۱
۰
Falkirk FC
inprogress
۲۲:۱۵
Alloa Athletic
۰
۰
East Fife
inprogress
۲۲:۱۵
Dunfermline
۰
۱
Forfar Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
Hamilton Academical FC
۰
۰
Stirling Albion
inprogress
۲۲:۱۵
Annan Athletic
۲
۱
Bonnyrigg Rose
inprogress
۲۲:۱۵
Hibernian FC
۳
۰
Queen's Park
inprogress
۲۲:۱۵
Dundee United FC
۲
۰
Stenhousemuir
inprogress
۲۲:۱۵
Montrose
۰
۱
Motherwell
inprogress
۲۲:۱۵
Raith Rovers
۱
۰
Stranraer
inprogress
۲۲:۱۵
Airdrieonians FC
۶
۰
East Kilbride
inprogress
۲۲:۱۵
Arbroath
۰
۰
Dundee FC
inprogress
۲۲:۱۵
Greenock Morton
۰
۰
Brechin City
inprogress
۲۲:۱۵
India
Calcutta Premier Division
George Telegraph FC
۲
۱
Eastern Railway FC
Finished
۱۳:۰۰
Calcutta Customs
۰
۰
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۰۰
Bhawanipore FC
۲
۰
NBP Rainbow AC
Finished
۱۳:۰۰
Police AC
۰
۱
Calcutta Polica Club
Finished
۱۳:۰۰
Bhutan
Premier League
Daga United FC
۲
۱
Tsirang
Finished
۱۳:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Senegal (W)
۲
۰
DR Congo (W)
Finished
۲۰:۳۰
Ecuador
Serie B
Indepiendente Juniors
-
-
Chacaritas SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
World
Friendly International Matches U20 Women
Austria U20 (W)
۰
۰
Morocco U20 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Iceland
U19 League
Fjolnir U19
۲
۲
Valur/KH U19
inprogress
۲۱:۳۰
Throttur Reykjavik U19
۰
۲
IA/Kari/Skallag U19
inprogress
۲۱:۳۰
KR Reykjavik U19
۷
۱
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano A2
AD Cabense PE
۳
۱
Centro Limoeirense
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Gremio RS U20
۴
۲
Cruzeiro EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Cibao FC
-
-
Atlantico Puerto Plata FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chile
Tercera Division
Colchagua CD
۰
۰
Municipal Salamanca
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Adelaide Croatia Raiders Reserves
۰
۲
Adelaide Comets Reserves
Finished
۱۳:۴۵
Adelaide Raiders Reserves
۰
۲
Adelaide Comets Reserves
Finished
۱۳:۴۵
Brazil
Serie C
ABC Futebol Clube
۱
۰
Tombense MG
Finished
۰۲:۳۰
Ferroviaria SP
۲
۱
Remo PA
Finished
۰۲:۳۰
Myanmar
U20 League
Junior Lions U20
۰
۰
Rakhine United U20
Interrupted
۱۲:۳۰
Brazil
Gaucho 2
Lajeadense RS
۰
۰
Passo Fundo
Finished
۰۱:۳۰
World
Friendly International Matches U19 Women
Finland U19 (W)
۱۰
۱
Czech Republic U19 (W)
Finished
۱۱:۳۰
Paraguay
Championship Women
General Caballero JLM (W)
۱
۲
2 de Mayo (W)
inprogress
۲۱:۳۰